Uygulama Hakkında

 • Mobil uygulamanız var mı?

  Bu uygulama kullanılan teknoloji sayesinde mobil uygulama olarak da kullanılabilir. Üstelik herhangi bir indirme yapmadan. Ve internetiniz olmasa bile daha önce okuduğunuz sayfaları ve duaları tekrar okuyabilirsiniz.


  Android 📱

  Eğer telefonunuz Android ise ve destekliyorsa, bununla ilgili bir bildirim alacaksınız. Eğer bildirimi almadıysanız, ekranın en altında bulunan 'Uygulama Olarak Yükle' butonuna basarak istediğiniz zaman uygulamayı yükleyebilirsiniz.


  Eğer telefonunuz Android olmasına rağmen bildirimi almadıysanız, Chrome tarayıcısında sağ üstte bulunan menüden 'Uygulamayı Yükle' veya 'Ana Ekrana Ekle' seçeneğine tıklayarak uygulamayı yükleyebilirsiniz.


  Detaylı anlatım için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.  iOS/Apple 

  Apple cihazlarda Safari tarayıcısı ile hayirhah.com'u ziyaret ettikten sonra ekranın alt kısmında bulunan paylaşma ikonuna basıp, sonrasında 'Ana Ekrana Ekle' seçeneğini tıklayarak uygulamayı yükleyebilirsiniz.


  Detaylı anlatım için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.


  • 1. Adım: Safari tarayıcısında hayirhah.com'u ziyaret edin ve paylaş butonuna tıklayın.

   paylas-butonu
  • 2. Adım: 'Ana Ekrana Ekle' seçeneğine tıklayın.

   ana-ekrana-ekle
  • 3. Adım: 'Ekle' butonuna tıklayın.

   ekle
  • 4. Adım: Uygulamayı ana ekrana eklediniz. Artık uygulamayı diğer uygulamalarınız gibi kullanabilirsiniz.

   menu • Bildirimler

  Uygulamamızda bildirim özelliği bulunmaktadır. Günlük olarak bildirim almak isterseniz, Hesabım sayfasında bulunan 'Bildirimleri Aç' butonuna tıklayarak bildirimleri açabilirsiniz ve bildirim saatini seçebilirsiniz.


  Bildirimleri uygulamamızı telefonunuza yükledikten sonra alabilirsiniz.
 • Arama

  Uygulamanın herhangi bir sayfasında ekranın sağ üstünde bulunan arama butonun tıklayarak dilediğiniz sayfa, sure, dua, cüz vb. içeriklere ulaşabilirsiniz.